Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Підробила документи і заробила на запчастині для АЕС понад 800 тисяч гривень

До 12 років ув’язнення загрожує підприємиці, яка підробила документи і заробила на запчастині для АЕС понад 800 тис. грн, повідомляє Рівненська обласна прокуратура

Рівненською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директорки приватної фінансово-промислової компанії, яку обвинувачують у заволодінні коштами в особливо великих розмірах, службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки, а також відмиванні майна, одержаного злочинним шляхом.

У ході розслідування встановлено, що директорка приватного підприємства, під час постачання запасних частин до обладнання Рівненської АЕС, свідомо підробила офіційні документи. Так, вона, ніби-то, поставила для ремонту енергоблоків один з клапанів, виробництва українського підприємства.

Проте, виявилось, що цей завод таких запчастин до дизель-генераторів взагалі ніколи не виробляв.

Таким чином жінка, розуміючи стратегічну важливість підприємства, свідомо пішла на злочин. Вона усвідомлювала, що будь-які неякісні чи несертифіковані запчастини можуть не лише завдати шкоди підприємству, а й призвести до значно гірших наслідків.

При цьому підприємиця ще й заволоділа понад 800 тис. грн, чим завдала матеріальних збитків ДП «НАЕК «Енергоатом» в особливо великих розмірах.

Пізніше цей «прибуток» директорка легалізувала, перерахувавши на власний рахунок в іншій банківській установі.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників Управління СБ України в Рівненській області.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: