Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перекидав гранату з руки в руку: на Володимиреччині травмувався чоловік

Учора, 19 лютого, близько 15:20 до поліції надійшло повідомлення медиків, що вони надавали допомогу 29-річному жителю села Сварині колишнього Володимирецького району, який отримав тілесні ушкодження внаслідок вибуху невідомого предмета.

Поліцейські встановили, що потерпілий неподалік колій знайшов ймовірно страйкбольну гранату, взяв та перекидав її з руки в руку, в результаті чого вона вибухнула. Чоловік отримав незначні опіки, оскільки граната навчальна. Після надання допомоги його відпустили додому. За цим фактом правоохоронці поводять перевірку.

Нагадуємо громадянам, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. У разі їх виявлення: не чіпайте, не підходьте, не панікуйте. Зафіксуйте час виявлення предмета, відведіть людей якнайдалі від знахідки. Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи, адже ви є важливим свідком.

Не вживайте ніяких самостійних дій з підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями та детонувати, а це може призвести до численних жертв і руйнувань.

Дотримання простих правил збереже життя!

 

#Володимиреччина  #зброя 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: