Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Олександр Якубець очолить «Міжнародний аеропорт Рівне»

Таке рішення сьогодні прийняв депутатський корпус на черговому пленарному засіданні. За його кандидатуру проголосувало 33 депутати.

У ході обговорення всі претенденти на посаду директора Обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» презентували своє бачення подальшого розвитку цього підприємства. Відповіли вони й на низку запитань від депутатів. Потому, після тривалого обговорення, обласні обранці визначилися з кандидатурою очільника летовища. 

Олександр Якубець закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, працював слідчим в органах прокуратури, в тому числі в Генеральній прокуратурі України. Перед призначенням на посаду директора Міжнародного аеропорту Рівне працював в Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань (м.Львів).

Нагадаємо, на цю посаду претендувало 3 кандидати: попередній керівник підприємства Ігор Насинюк, експерт проєкту ЄС щодо підтримки органів влади України в розробці національної транспортної моделі та генерального плану Кирил Новіков та Олександр Якубець.

Відповідно до рішення депутатів, голова обласної ради Сергій Кондрачук має підписати з ним контракт на 3 роки. Рішення облансої ради набуде чинності після погодження Державною авіаційною службою України.

#аеропорт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: