Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Оголосили підозру злочинній групі за незаконну торгівлю алкоголем

Повідомлено про підозру організованій групі, яка займалась незаконною торгівлею алкоголем

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури в межах кримінального провадження за фактом незаконного придбання, транспортування та збуту фальсифікованої алкогольної продукції, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ч.3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України) повідомлено про підозру 3 чоловікам.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 30-річний уродженець Вінничини, для власного швидкого збагачення, розробив план незаконного придбання, транспортування та збуту алкогольних напоїв.

Так, організатор, не будучи фізичною особою-підприємцем, знайшов постачальника алкоголю, а також залучив до злочинної діяльності двох своїх земляків, для кожного з яких визначив завдання та обов`язки. У якості каналу збуту група використовувала спеціально розроблений інтернет-сайт та один із сервісів доставки, яким і розсилала алкоголь у різні регіони України, в тому числі і на Рівненщину.

Встановлено, що групою, з травня 2020 року по 2 листопада 2020 року, придбано з метою збуту, транспортовано з цією метою та збуто незаконно виготовлених алкогольних напоїв, загальною кількістю 318 паперових упаковок типу “bag-in-box”, без марок акцизного податку ємністю по 2 та 3 л кожна загальним об’ємом 666 літрів.

Протиправна діяльність організованої злочинної групи припинена 02.11.2020 працівниками Управління СБ України в Рівненській області, Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, а також слідчого управління ГУ ДФС у Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

На вилучене майно накладено арешти. Досудове розслідування триває.


Рівненська обласна прокуратура

#прокуратура  #контрафакт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: