Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Обрати професію мрії та заклад, де її можна отримати, тепер набагато простіше!

Обрати професію мрії та заклад, де її можна отримати, тепер набагато простіше! Використовуючи дані з аудиту, вступники можуть прямо вдома дізнатися про будь-який профтех, а ще порівняти його з іншими в регіоні. 

Наприклад, в аудиті є інформація про гуртожитки та їхню інфраструктуру (наявність пральних машин, гарячої води, Інтернету), навчально-практичні центри, дуальну освіту і навіть працевлаштування випускників.  

Торік за кількістю вступників у лідери вийшли такі заклади профосвіти:

Коли абітурієнт обирає заклад для навчання, йому треба мати детальну інформацію як про сам процес зарахування, так і про кар'єрні перспективи за обраною професією. Тому профтех має надавати всі необхідні матеріали і бути відкритим до запитань. Наповнення сторінок у соцмережах, телефони гарячих ліній, онлайн-запитувальники зі зворотним зв’язком, відеороз'яснення, реклама в регіональних ЗМІ: чим ширшою буде комунікація, тим краще. 

Вступники та їхні батьки також звертають увагу на ремонт у гуртожитку, навчальних кабінетах та майстернях, наявність спорткомплексу або майданчиків для дозвілля. Важливо їм нагадати, що доступ до цих ресурсів і проживання в гуртожитку є безкоштовними. 

Кількість місць для навчання за регіональним чи державним замовленням, зазвичай, покриває запит вступників. У цьогорічній вступній кампанії лише дві області виконали регіональне замовлення відповідно до запланованих обсягів: Одеська область на 100%, Івано-Франківська – на 103%. У наборі за держзамовленням таких регіони чотири: Закарпатська 105%, Луганська, Сумська і Тернопільська - по 100% кожен. Тож шанси для навчання на бюджеті та отримання стипендії є досить великими. 

Приймальним комісіям потрібно не зволікати з підготовкою до вступної кампанії і якісно планувати її. Корисні матеріали щодо вступу є за посиланням 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: