Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Навіщо, як і коли знімати підкрилки з автомобіля

Установка підкрилок — одне з найпопулярніших і нескладних удосконалень для автомобілів. Якщо ця деталь не передбачена виробниками, водії часто замовляють її в інтернеті і встановлюють самі. Плюси підкрилок Ланос очевидні: з ними колісні арки захищені від бруду, каміння та піску, а в салоні стає набагато тихіше і затишніше. Проте, підкрилки мають недоліки і навіть можуть нашкодити автомобілю, якщо їх вчасно не знімати.

Навіщо знімати підкрилки

Порожнина за передніми підкрилками — ідеальне місце для концентрації брудної води впереміш зі сміттям. Особливо швидко вона там накопичується, якщо машина довго стоїть або пересувається тільки повільно (на високих швидкостях бруд здуває раніше, ніж встигає потрапити за підкрилки). Якщо автомобіль новий, рідина повинна стекти через дренажні отвори, проте згодом ці отвори неминуче забиваються. Коли дренаж закупорений, місце за підкрилками окупує сміття. Листя гниє, вода стоїть — на крилах починається корозія. Помітити це вдається зазвичай після того, як піднялася фарба. Єдиний спосіб боротьби зі скупченнями під підкрилками — регулярно їх звідти вичищати. Це можна зробити лише відкріпивши підкрилок від арки.

Як знімати підкрилки

Навіть якщо підкрилки ставили не ви, вони знімаються дуже просто, незалежно від виду використаного кріплення. Найчастіше як кріплення використовуються саморізи та кліпси, рідше — пістони та засувки. Для шурупів знадобиться викрутка, для пістонів і кліпс — спеціальні недорогі знімачі, ну а з засувками можна впоратися без додаткових засобів. Найчастіше підкрилок не треба знімати повністю, достатньо відкріпити його ззаду та відігнути. Якщо у вас є портативна автомийка, вона сильно полегшить процес очищення. Ну а в тому випадку, якщо корозія вже почалася, необхідно видалити її та обробити уражене місце антикорозійним засобом.

Коли знімати підкрилки

Прибирати сміття під підкрилками треба не рідше ніж раз на рік. Краще робити це за плюсової температури, щоб не допустити розтріскування підкрилка або його кріплення під час зняття.

 

#поради  #авто 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: