Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Народилася перша трійня у Рівному у 2021-му році. Влада думає, як підтримати сім'ю

У Рівному народилася трійня хлопчиків. Про це повідомила головна лікарка пологового будинку Рівненської міської ради Світлана Муравська. Діти з'явились на світ шляхом кесаревого розтину. Влада думає над тим, як підтримати сім'ю.

17 червня у сім'ї 22-річної Ольги та 23-річного Віталія з'явилась трійня. Хлопчики народилися здоровими на 34-му тижні вагітності, – розповіла Суспільному головна лікарка Рівненського пологового будинку Світлана Муравська. Під час пологів із трійнею, додає, кесарів розтин обов'язковий.

"Молода пара народила трійню якраз на Трійцю. В цьому році у нас трійні ще не було. Востаннє таке було у 2019-му році", – зазначила Світлана Муравська.

Зазначимо, що у попередні роки влада міста тримала традицію купувати квартиру сім'ї, в якій народжується трійня. Суспільне звернулось за коментарем до нового мера Олександра Третяка.

"Так, про народження трійні я знаю. Сьогодні чи найближчими днями я буду у пологовому будинку. Про все скажемо, оголосимо і все зробимо як годиться, в тому числі й у фінансово-матеріальному питанні. Але про все оголосимо трішки згодом", – відповів мер.

Згідно з даними Світлани Муравської, востаннє трійня народжувалась у перинатальному центрі у грудні 2020-го року. В області цього року трійня – перша.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: