Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Напівпричепи для потреб ЗСУ почали виготовляти підприємці на Рівненщини

Перші два екземпляри, призначені для евакуації несправної техніки в районах ведення бойових дій, вже поїхали на передову.

Спершу підприємці розробили креслення, узгодили їх з військовими, а пізніше взялися за виробництво. І сьогодні ці напівпричепи не поступаються європейським аналогам.

Вони призначені для транспортування автомобілів на передніх колесах. Конструкція має два трапи, по яких заїздить авто, розетки підключення до поворотів, габаритних стоп-сигналів та додаткову розетку.

Такий напівпричіп маневрений та зачіпляється на позашляховик або ж бус із фаркопом. Допустима вага транспортного засобу, що перевозиться – близько двох тонн. Транспортувати можна автомобілі шириною колісної бази більше 2 метрів.

Для виготовлення одного зразка місцевим майстрам потрібно близько тижня. До того ж напівпричіп розбірний. А його монтаж-демонтаж займає приблизно пів години.

У планах підприємців - встановлення на свої напівпричепи «турелей». Це універсальні стійки для різних видів озброєння.

Хлопці просять не вказувати їхні імена та населений пункт. Попри це вони – приклад свідомих громадян, які на своєму місці роблять все від них залежне для наближення Перемоги. І з такими людьми вона точно не забариться

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: