Нагороди найбільшого турніру України з подолання перешкод здобули рівненські вершниці

Відбувся Фінал відкритих змагань «Equides Cup» - найбільшого турніру України з подолання перешкод, на якому виступили рівненські вершники.

Як повідомляють на сторінці ФКСРО, на змаганнях виступали: Дарія Вакулінська на Дамаску, Анастасія Павлось на Златці, Євгенія Хомюк на Свені, Аліса Шумаєва на Торі.

Бронзову нагороду привезли з турніру Дарія Вакулінська та Дамаск, які стали призером на маршруті 110 см. Анастасія Павлось з напарницею Златкою двічі виходили на нагородження – посіли 3-тє місце на 80 см і 2-ге місце на 85 см.

Загалом рівненська команда виступила добре – дівчата проходили маршрути, переважно долали перешкоди чисто, але не завжди вдавалось фінішувати з переможним часом.

Щодо суперників, у категоріях змагалися від 25-ти до 53-ох спортивних пар. Загалом у турнірі взяли участь близько 200 спортивних пар з різних областей. Упродовж трьох днів відбулось 634 старти.