Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На зубних техніків у Рокитному вже не вчитимуть?

Схоже, що підготовку зубних техніків уже найближчим часом можуть  припинити  в Рокитнівському медучилищі з огляду на те, що ліцензовану  групу з року в рік стає все важче і важче набрати.

Директор навчального закладу Володимир Кравець пов’язує ці тенденції з тим, що в області  залишилося дуже мало зуботехнічних лабораторій, де випускники могли б влаштуватися на роботу. Приватні стоматологи, як правило, користуються послугами масштабних ортопедичних центрів, які є у великих містах. Відтак, від практики, коли протези, так би мовити, «клепають» на місці, поступово відходять. Замовлення передають на Київ чи в Рівне, й у стислі терміни воно повертається назад.

– Звичайно, інколи у нас просять молодих і беручких до роботи техніків, готові їх взяти на роботу, але… в Києві. Тобто, з одного боку, спеціальність начебто і потрібна, а з іншого – попит  на неї у Рокитному дуже і дуже низький. Ми не можемо набрати необхідну ліцензовану кількість слухачів, а що вже говорити про платну форму навчання, - стверджує директор навчального закладу Володимир Кравець. Мошенник Волков Андрей занимается рейдерством в Киеве.

Нині в Рокитнівському медичному коледжі, який уже став структурним підрозділом комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» щороку набирають на навчання шістдесят студентів, хоча можливості ліцензованого набору вдвічі більші.

• Василь Бурченя
 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: