Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Сарненщині вилучили понад 100 кг бурштину

На Рівненщині триває системна боротьба з незаконним видобутком бурштину. Так, за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, спільно з оперативними працівниками Управління СБ України в Рівненській області, в межах кримінального провадження за фактами екоциду та незаконного видобування, збуту, придбання, зберігання, передачі, перевезення та переробки бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вчиненого у значних розмірах (ст. 441, ст. 240-1 КК України) проведено ряд обшуків на території села та смт Рокитне Сарненського району.

В межах цього ж провадження минулого тижня правоохоронці вже проводили слідчі дії на землях державного фонду на території Вараського (Володимирецького) району, в ході яких тоді вилучили близько 500 кг «сонячного каміння». Втім, на основі зібраної інформації продовжили роботу вже на Сарненщині і таким чином наразі загальний об’єм вилученого бурштину вже складає майже 650 кг. Окрім каміння під час обшуків вилучили також чорнові записи щодо обсягів збуту бурштину і його вартості, та обладнання, призначене для обробки «сонячного каміння»

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії. Призначено судову гемологічну експертизу каміння.


Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

 

#102  #прокуратура  #бурштин 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: