Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Сарненщині прокуратура встановила факти махінації з бюджетними коштами

Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду задоволено апеляційну скаргу Рівненської обласної прокуратури, скасовано рішення суду першої інстанції та постановлено нове рішення, яким відмовлено у задоволенні позову товариства про стягнення коштів в сумі понад 1,2 млн грн з одного із управлінь соціального захисту населення Рівненської області.

Зокрема, вказане товариство звернулося до суду про стягнення коштів з бюджету в сумі понад 1,2 млн грн, недоплачених за додатковою угодою до договору про закупівлю послуг з харчування школярів колишнього Дубровицького району, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи.

Водночас, обласною прокуратурою у ході опрацювання відомостей у системі публічних закупівель «Прозорро» встановлено, що додаткова угода до договору, яка стала підставою для стягнення судом першої інстанції коштів, укладена з порушенням ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції чинній на час виникнення правовідносин) та, відповідно, є нікчемною.

Зокрема, внаслідок укладання зазначеної додаткової угоди обсяг послуг зменшився майже вдвічі, при цьому вартість харчування однієї дитини безпідставно зросла на понад 60 %.

Враховуючи наведене, з метою захисту інтересів держави, обласна прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Таким чином, завдяки принциповій позиції прокурорів вдалось попередити стягненню з бюджету понад 1,2 млн грн.

Рівненська обласна прокуратура

Фото ілюстративне

#прокуратура  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: