Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненському пивзаводі відбудеться дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE

Захід, який відбудеться 27 січня з 12:00 до 16:00 в Рівному, приймає «Європейський пивний квартал» (територія пивзаводу «Рівень», повідомляють організатори заходу.
Рівненський пивзавод «Рівень» – одна з найстаріших пивоварень України. Як і ресторан-пивоварня «Кант», є учасником каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України.

У заході візьмуть участь власники (керівники) і головні пивовари успішних пивоварень Рівненщини, Волині і Житомирщини, розповіді про яких увійшли в книгу, і акредитовані представники засобів масової інформації цих областей.

Головна мета видавничого проєкту «BEER INSIDE. Пивна мапа України», зі слів авторки ідеї проєкту, засновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерини Конєвої. – це популяризація крафтового пива, ринок якого в останні роки в Україні бурхливо розвивається, а також виховання культури споживання пива і залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт найширших мас споживачів. Англомовна версія каталогу сприяє поширенню інформації про українське пивоваріння і на іноземних ресурсах.

Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, у друкованому і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, донести до потенційних читачів, споживачів України, інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни, ознайомити їх з кращими зразками продукції – авторським натуральним пивом найвищої якості.

У програмі заходу: екскурсія на пивзавод і в ресторан-пивоварню, прес-конференція для місцевих ЗМІ, дегустація пива від пивоварень – учасників каталогу, презентація пивного меню від ресторану-пивоварні «Кант».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: