Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині за минулий тиждень викрито 18 порушень природоохоронного законодавства

У період з 1 по 8 вересня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 18 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 17 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та оформлено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників накладено 935 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 20 од. заборонених знарядь лову та вилучили 10 кг водних біоресурсів.», - повідомив  керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Для прикладу, п’ятого вересня 2021 року державні інспектори задокументували порушення природоохоронного законодавства. Інцидент стався на березі р. Случ, поблизу с. Бабка Вараського району. Громадянин мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – «павуком».

Наступного дня інспекторським складом було задокументовано ще одне порушення правил рибальства. Так, на березі водойми, поблизу с. Болаховичі Вараського району патрульні викрили чоловіка, який знаходились з забороненим знаряддям лову – «павук».

Про те, завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля, порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.

Довідкова інформація:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

#рибоохоронний патруль  #рибальство  #штраф  #102  #інспекція 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: