Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині відзначили кращих тренерів області

Вперше цього року в Україні відзначають День тренера. Відповідний Указ про відзначення цього свята підписав Президент України 24 червня 2021 року. Тепер 19 липня щорічно в Україні відзначатимуть День тренера.

Сьогодні відбулося урочисте вітання та нагородження кращих спортсменів області з нагоди професійного свята.

З вітальним словом виступив заступник голови обласної ради Олескій Бучинський. Він зауважив, що минулий рік був доволі не простий.

«Ми відміняли змагання, ми грали при пустих трибунах, ми не проводилися молодіжні змагання. Це дуже сильно вдарило по спорту. Водночас на сьогоднішній день ситуація змінюється, поступово відступає пандемія, і дуже приємно, що спорт повертається», - відзначив Олексій Бучинський.

Також він наголосив, що Рівненська обласна рада підтримує спортивну галузь.

«Багато років поспіль з обласного бюджету виділяються кошти на співфінаснування будівництва спортивних об’єктів. Зокрема, найбільше за що ми вболіваємо – спортивний комплекс на Макарова. До слова, вчора у Дубровиці відкрився спорткомплекс і нещодавно у Сарнах. У нас є, що показати, ми працюємо над розвитком спорту. Вперед рівненський спорт, до нових перемог і нових досягнень», - сказав Олексій Бучинський.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди професійного свята він нагородив цінним подарунком обласної ради тренера-викладача з боротьби вільної Рокитнівської ДЮСШ Володимира Васильчука за підготовку чемпіонки Європи серед юніорів з боротьби відбої Юлії Лесковець.

А Почесні грамоти обласної ради отримали: тренер викладач з баскетболу КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Анатолій Колот - за підготовку срібних призерів чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги сезону 2020-2021 року; Заслужений тренер України, тренер-викладач з боротьби самбо ДЮСШ №5 м. Рівне Микола Коба -за підготовку чемпіона світу з боротьби самбо серед юнаків Тимура Самедова; 

тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ №5 м. Рівне Роман Кроль - за підготовку переможців та призерів Кубків Європи з кікбоксингу WAKO Ігоря Дундика, Аліни Мартинюк, Владислава Орла, Дмитра Леоновця.

#день  #свято 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: