Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині руйнується ліцей збудований за 45,8 мільйона гривень

У ліцеї села Пісків на Рівненщині, що був збудований у 2017 році, почали руйнуватися стіни. 

- Даний об'єкт був введений в експлуатацію у 2017 році, переданий на утримання балансоутримувачу. Введення в експлуатацію здійснювалось відповідно до усіх будівельних норм. Є експертиза Державно-архітектурної інспекції. Таку інформацію отримав департамент з питань будівництва та архітектури державної обласної адміністрації і станом на сьогодні разом із підрядником визначає причини та збитки, які можуть бути заподіяні в результаті якихось робіт. Після того як буде встановлено факт та зафіксовано разом із підрядною організацією - тоді можна буде говорити про всі подальші дії, - заявив на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. 

Нагадаємо, Пісківський ліцей повністю звели у грудні 2017 року. Школу відкривати приїжджав тодішній міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко разом зі своїм заступником Левом Парцхаладзе. 

На реалізацію проекту було виділено 36 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 9, 8 мільйонів гривень з місцевого бюджету. Будівельні роботи виконувала фірма "Стиль-Декор". 

Загалом ліцей розрахований на понад 220 учнів. 

#будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: