Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині розпочали новий проєкт від UEFA

В Гощанській та Миляцькій територіальних громадах розпочали проєкт "UEFA PLAYMAKERS".

UEFA PLAYMAKERS — це спортивна програма, якій немає аналогів.  Вона забезпечує веселий і безпечний вступ до навчання футболу для дівчаток 5–8 років через рух, гру та магію розповіді Діснея. 

"Ми розпочали проєкт "UEFA PLAYMAKERS", який на сьогоднішній день може вважатись фундаментальним для розвитку гри у футбол серед дівчаток віком від 5 до 8 років. Футбол - це ціле життя, під час якого ми еволюціонуємо, розвиваємося, формуємося як фізично, так і духовно. Він об'єднує, згуртовує, загартовує, приносить радість. Виховання майбутніх спортсменів в дитячому віці спрямоване на використання, зокрема, новітнього індивідуального підходу, а також застосуванням в процесі навчання розваг та веселощів. Вдячний УЄФА та УАФ за такі проєкти, оскільки вони значною мірою сприятимуть розвитку футболу на Рівненщині", -  зазначив Голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов                                  

Після повномасштабного вторгнення, програма в Україні стала чудовим інструментом стабілізації емоційного стану дівчат. Футбол та веселощі допомагають їм відчути згуртованість, близькість та підтримку.

"Приємно, що навіть попри війну ми маємо змогу реалізовувати такі необхідні для діток проєкти, які матимуть системний характер. В цей неймовірно важкий для країни час подібні проекти сприяють не лише безпосередньо спортивному розвитку підростаючого покоління, але й також виконують функцію психологічно-соціальної підтримки дітей, оскільки впроваджуються з використанням навчання у ігровій формі. Підтримка таких футбольних структур, як УЄФА та УАФ, сприятиме забезпеченню сталого розвитку дитячого футболу» - координатор із Захисту дітей РОАФ Тарас Кир'янчук

?Цілі програми:

  1. Ознайомити дівчат з футболом, створивши для них середовище, в фокусі якого розваги, друзі та футбол;
  2.  Впровадити новий індивідуальний тренерський підхід, який використовує уяву (натхненну історіями та персонажами Діснея) як інструмент для тренування та набуття навичок гри в футбол;
  3. Вдосконалити життєві навички дівчаток, основні навички руху та навчити основам футболу, щоб виховати прихильність до футболу на все життя.

В Україні за підтримки команди програми, Української асоціації футболу, батьків та тренерів 20 із 30 початкових центрів Playmakers залишилися відкритими, незважаючи на триваючу війну.

Зараз у програмі беруть участь близько 900 дівчат. Десять нових центрів відкрились цієї осені в безпечніших регіонах країни. Тренери нових центрів пройшли спеціальне навчання та готові оживити магію Діснея за допомогою футбольних занять. Нові центри отримали обладнання, завдяки підтримці УЄФА, а ще 18 готові відновити програму, щойно це стане достатньо безпечним.

 

РОАФ


 

#футбол  #UEFA 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: