Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині поліцейські посилили заходи у протидії та запобіганню незаконному видобутку бурштину-сирцю

Відпрацювання північних районів розпочалося сьогодні, 22 вересня. До заходів із попередження правопорушень у сфері надрокористування, протидії і запобіганню незаконному видобутку бурштину-сирцю, знищенню лісових масивів внаслідок протиправної діяльності залучені придані сили ГУНП в Рівненській області, оперштаб, працівники Нацгвардії та Державної прикордонної служби.

У Сарненському та Вараському районах поліцейські проводять профілактичні рейди, спрямовані на виявлення та документування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним видобуванням бурштину-сирцю, виявлення каналів його незаконного переміщення та інших протиправних операцій з ним.

Під час відпрацювання правоохоронці встановлюватимуть, документуватимуть і затримуватимуть осіб, причетних до незаконного обігу зброї, вибухівки, що може використовуватися під час незаконного промислу.

Крім того, з метою профілактики та попередження ДТП, запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі, зниження аварійності працівники поліції проводитимуть перевнтивні заходи у сфері безпеки дорожнього руху на території обох районів. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

#102  #бурштин 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: