Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині паліїв трави і листя відстежують з допомогою дрона

Рятувальники Рівненської області продовжують здійснювати моніторинг пожеж у природних екосистемах та проводять відповідну профілактичну роботу з населенням, повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області

Теплі весняні дні наразі чередуються з дощовою погодою. І хоча рівень пожежної небезпеки наразі низький, проте він є. Нажаль громадяни, «господарюючи», продовжують практику спалювання сухої рослинності та сміття, навіть не зважаючи на чималі штрафи.

Відтак рятувальники продовжують здійснювати рейдові відпрацювання, в ході яких не лише обстежують території на наявність загорянь сухостою, а й проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Для виявлення правопорушників та осередків загорянь в екосистемах в нагоді стають дрони, завдяки яким пожежі можна виявляти на ранніх стадіях їх виникнення, а паліїв ще на етапі вчинення правопорушення.

Ситуація із пожежами в екосистемах контролюється Головним управлінням ДСНС області у цілодобовому режимі.

Всі пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Рівненській області готові до оперативного реагування на всі можливі надзвичайні події пов’язані із пожежами в екосистемах.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: