Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині ліцеїстка та студентка, отримуватимуть стипендії Президента України.

На Рівненщині ліцеїстка та студентка, які стали переможницями XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, отримуватимуть стипендії Президента України.

Таке заохочення за свої знання матиме Світлана Кухарук. Перемогу в конкурсі вона здобула у якості студентки Рівненського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Вона – відмінниця, навчалася на юридичному відділенні. Викладачі розповідають, що Світлана – дуже активна студентка, яка співпрацює з правозахисними організаціями, бере участь у багатьох проєктах, займається волонтерством. Тим часом мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для неї вже не перший. Раніше Світлана посідала призові місця, а зараз здобула перемогу на останньому етапі. Наразі талановита студентка продовжує освіту в Національному університеті «Острозька академія».

Стипендію Президента України отримуватиме і учениця Мізоцького ліцею Мізоцької селищної ради Юлія Коломис. Вона бере участь у конкурсі з 8 класу. Завжди отримувала високі результати, а нині стала переможницею останнього етапу. Юлія - відмінниця. А українська мова та література є одними з найулюбленіших предметів.

Нагадаємо, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка є одним із найпрестижніших. У ньому можуть брати участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїсти військових ліцеїв, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти і курсанти закладів вищої освіти усіх форм власності, учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають за кордоном.

Конкурс започатковано у 2010 році. Він відбувається щорічно.

Рівненська ОВА


 

#стипендія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: