Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині класи з робототехніки допомагають дітям-переселенцям пристосуватися до нового середовища та реальності

«Класи з робототехніки допомагають дітям-переселенцям пристосуватися до нового середовища та реальності», – каже Олександр Тимощук, викладач робототехніки в місті Гоща Рівненської області.

«Ось, подивіться на них зараз, під час заняття, вони хоча б мають змогу на хвилину відволіктися від війни. Для них це буде тривалий шлях відновлення, враховуючи все, що вони пережили... Сподіваюся, що ці голограми та 3D моделі, які ми створюємо за допомогою нових планшетів, допоможуть запалити іскру радості у такі складні часи».

У групі пана Олександра навчаються як діти з Рівненщини, так і переселенці з Бучі, Ірпеня, Харкова та інших міст України, понівечених війною. Раніше класи робототехніки проходили зі старим ноутбуком та гаджетами, які діти могли принести з собою.

За підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування уряду Великої Британії, Гощанська селищна рада отримала п’ять планшетів для занять з дітьми.

З початку повномасштабної війни ПРООН надала 264 планшети територіальним громадам Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей для потреб багатодітних родин, громадських організацій, ЦНАПів, сільських та міських рад.

Рівненська ОВА


 

 

 

#переселенці 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: