Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На початку листопада планують нарешті відкрити турбокільце у Рівному

Кільце на перехресті вулиць Макарова і Дубенська у Рівному планують відкрити 10 листопада, після чого ще триватимуть роботи з його благоустрою. Про це Суспільному повідомив начальник управління капітального будівництва міста Володимир Ляшук. За його словами, опоряджувальні роботи до відкриття виконають на понад 80%.

Дорожнє кільце на перехресті вулиць Макарова та Дубенської у Рівному планують відкрити 10 листопада. Таку дату озвучив начальник управління капітального будівництва міста Володимир Ляшук. Раніше Суспільне повідомляло, що роботи, які стартували 6 серпня, планують завершити за три місяці.

"Зараз йдуть підготовчі роботи, вкладають останній шар асфальту. Ми плануємо на наступному тижні відкрити кільце. Відповідно, ведемо роботи по облаштуванню вело- і пішохідних доріжок навколо кільця і плануємо 5 листопада встановлювати опори для освітлення", – повідомив Володимир Ляшук.

За його словами, після відкриття кільця продовжуватимуть працювати над благоустроєм.

"Була дуже складна інженерна конструкція дороги. Там і дощі були певний час, і водогін ми міняли, і ми трішки відставали в термінах. І якби оці всі складові прибрати, то ми б 100% закінчили навіть з благоустроєм вчасно", – зазначив начальник.

І додав: під час відкриття кільця роботи з благоустрою будуть проведені на понад 80%.

#будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: