Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Оствиці посадили осику та вербу

Міський голова Рівного Олександр Третяк та заступник міського голови Марина Кузмічова спільно з представниками міської військової адміністрації з Кремінної висадили на Оствиці саджанці осики та кучерявої верби. Це дуже символічно.

Адже від початку війни місто обстрілювали росіяни, а від середини квітня – окупували. Тож представники адміністрації змушені були евакуюватися саме у Рівне. Наше місто гостинно прийняло вимушених переселенців. Та вони мріють швидше повернутися додому й відбудовувати рідне місто.

Кремінна знаходиться у Луганській області, на Слобожанщині, славиться гарними рекреаційними зонами. Тому й наш парк історичної реконструкції Оствиця на березі Басівкутського озера не залишив гостей байдужими. Натхненник "Оствиці" Юрій Ойцюсь цікаво розповів про це місце та поділився з гостями планами на майбутнє: окрім традиційних археологічних досліджень, фестивалів, концертів, майстер-класів, засновники хочуть створити школу ремесел.

- Сподіваюся, вже у мирний час, коли до Рівного знову приїдуть гості з Кремінної, ці посаджені сьогодні деревця укоріняться, виростуть, зміцніють. Як з кожним днем кріпне наша віра у Перемогу, у прекрасне майбутнє нашої держави! – впевнений міський голова Олександр Третяк.


 

#Оствиця 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: