Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На лікування до клінік Європи доправили ще 48 українців

Протягом тижня на лікування до клінік Європи було доправлено ще 48 українців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

“Цього тижня вдалося евакуювати 48 пацієнтів та доправити їх на спеціалізоване лікування до медзакладів Польщі, Іспанії, Данії, Бельгії, Нідерландів, Норвегії та Франції”, - ідеться в повідомленні.

У складі групі були пацієнти з мінно-вибуховими травмами, які вони отримали внаслідок ворожих обстрілів, а також цивільні особи з онкологічними захворюваннями. Зокрема, це пацієнти з Київщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Рівненщини та Полтавщини. У закордонних клініках їм буде забезпечене спеціалізоване лікування та подальша реабілітація.

Зазначається, що вже дев’ять місяців повномасштабної війни в Україні Міністерство охорони здоров’я разом із Європейською комісією організовують евакуаційні рейси для громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії росії. До закордонних клінік транспортуються насамперед діти та дорослі зі складними мінно-вибуховими пораненнями та опіковими травмами, діти з онкологічною патологією, а також люди із захворюваннями, які потребують комплексного спеціалізованого лікування.

Міжнародні партнери у взаємодії зі службою екстреної медичної допомоги МОЗ України реалізують транспортування пацієнтів від лікарні у прифронтовій території через львівський медичний хаб до аеродрому в Польщі. Далі повітряні госпіталі чи спеціальний авіатранспорт перевозять українців в країни Європи для спеціалізованого лікування.

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати лікування та реабілітацію за кордоном. Для цього потрібно сконтактувати зі своїм сімейним лікарем або самостійно заповнити попередню заявку на Програму медичної евакуації на сайті Міністерства охорони здоров`я в розділі “Громадянам”.

За матеріалом Ukrinform


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: