Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На озері Басів кут відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з лову риби на мормишку

Це традиційні змагання серед спортсменів та рибалок-любителів, до участі допускаються учасники всіх регіонів від 15 років.

Мета цього заходу - визначення кращих спортсменів та підготовка їх до всеукраїнських змагань з риболовного спорту. Участь у боротьбі за кубок взяло 24 спортсмени з яких було сформовано 12 команд, серед учасників були присутні два чемпіони світу з лову риби на мормишку це Іван Щевич та Микола Свірик.

Змагання проходили у чотирьох зонах в два тури по 3 години. В запеклій боротьбі переконливу перемогу завоювала команда "Ґґамарус-спорт", у складі Нагая Андрія та Мельничука Олега. Друге місце посіла команда "Експерт" у складі Щевича Івана та Мирончука Ігора. І третє місце посіла команда "Баракуда" Лопачук Дмитро та Свірик Микола. В індивідуальному заліку перемогу завоював Щевич Іван,друге місце Мельничук Олег, та третє місце Свірик Микола.

За результатами цих змагань буде проходити відбір спортсменів на Чемпіонат України з лову риби на мормишку.