Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Мінкульт створив інтерактивну карту заходів, які відбудуться в Україні в межах святкування 30-річчя Незалежності

Міністерство культури й інформаційної політики (МКІП) створило цифрову карту заходів до Дня Незалежності України з інформацією по областях.

Її представив голова відомства Олександр Ткаченко на Всеукраїнському форумі "Україна 30" сьогодні, повідомляє пресслужба МКІП.

На карті можна клікнути на бажану область і вибрати одне з понад трьох сотень цікавих подій.

"Цифрова карта подій - це національна єдина платформа, яка висвітлюватиме події, присвячені 30-й річниці Незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів у межах святкування Незалежності України. На цифровій карті кожна область має свою унікальну квітку-символ", - сказано в повідомленні.

На цій карті в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час і дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Карта також містить зручний функціонал пошуку щодо локації і дати і посиланням на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Зазначається, що завдяки цифровій карті користувач зможе проглянути всю інформацію про події в конкретному місці і спланувати відвідування.

Нагадаємо, що 24 серпня в Україні відзначатиметься 30-річчя Незалежності країни. З 22 по 24 серпня в Україні проведуть 150 заходів, присвячених святу. Всі заходи будуть об'єднані слоганом "Ти у мене єдина".Джерело: https://censor.net/ua/n3280493

#Незалежність  #свято 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: