Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міфи про плазмові телевізори

Сучасні дисплеї відрізняються великими розмірами та мінімальною товщиною. Це і нові РК-екрани, і вже звичні плазмові телевізори. Про останній тип складено безліч міфів, які вводять людей в оману.

Плазмові панелі важко обслуговувати

Кажуть, що телевізори швидко ламаються і вимагають заміни окремих деталей. Насправді плазма не відрізняється від інших типів екранів і потребує ремонту не частіше за них. Зазвичай такий міф розповсюджують продавці електроніки, які хочуть, щоб покупці оформлювали додаткові платні гарантії.

HD-панелі кращі за ED

Два типи екранів дійсно відрізняються один від одного. Але не за якістю, а за способом підвищення чіткості зображення. HD-дисплеї рекомендують використовувати для комп'ютерної графіки. А якщо екран придбається як телевізор, тип панелей не важливий.

Плазмові телевізори важко встановлювати

Зазвичай з монтажем настінного екрана проблем не виникає. Телевізор встановлюється як і будь-яка інша техніка. Знати особливі технології виконання робіт не потрібно. Якщо ви не впевнені в силах, запросіть установника. Він забезпечить правильний монтаж та видасть гарантію на виконану роботу.

Панелі не потребують настроювання

Зазвичай нові плазмові екрани вже готові до роботи. Якщо купити телевізор в Україні, після доставки з магазину його можна не настроювати. Але пам'ятайте, що освітлення в різних приміщеннях відрізняється. Тому для кращого сприйняття зображення треба відкоригувати яскравість дисплея.

Плазмові панелі крихкі

Будь-який сучасний телевізор легко пошкодити. Але при правильному використанні плазма працюватиме довгі роки. Не залишайте дітей з м’ячами біля екрана. Надійно закріпіть телевізор на стіні, щоб він не впав. Пам'ятайте, що незначний вплив для плазми не страшний.

Механічна захищеність плазмової панелі вище рідкокристалічної. У першому випадку екран покриває надміцне скло, в останньому — плівка.

Плазмові панелі випромінюють радіацію

Сучасні телевізори не шкідливі для здоров'я. Як і будь-яка інша побутова техніка, вони випромінюють радіацію. Але її рівень незначний. Це нормальне тло для сучасного світу.

Плазма споживає багато енергії

Цей факт стосується лише старих моделей. Раніше рівень світіння пікселів на матриці плазмового екрана залежав від сили струму. Чим яскравіше зображення, тим більше енергії споживав телевізор.

Сучасні моделі працюють на якісних люмінофорах, які вимагають меншого потоку ультрафіолетового випромінювання. Це дозволило скоротити витрату енергії.

Плазма недовговічна

Дійсно, перші телевізори працювали не більше 2-3 років. Термін придатності сучасних моделей складає близько 100 000 годин активного просмотру. Це понад 35 років служби. Для порівняння останні моделі РК-телевізорів працюють не більше 60 000 годин.

Сучасні плазмові телевізори постійно удосконалюються. Незважаючи на невеликий спад у популярності, вони залишаються актуальними. За деякими характеристиками плазма навіть випереджає РК-екрани.


 

#телевізор  #поради  #вибір 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: