Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Медики швидкої врятували закривавлену пацієнтку

2 березня о 21:11 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Весняне, що на Кореччині, через кровотечу втратила свідомість жінка. Чи присутні ознаки життя - невідомо.

За вказаною адресою о 21:26 прибула бригада Корецької підстанції екстреної медичної допомоги. З'ясувалося, що 55-річна жінка працюючи по господарству зашпорталася та впала. Внаслідок чого травмувала варикозний розширений вузол на нозі. Розпочалася кровотеча. Чоловік пацієнтки перев'язав ногу підручними матеріалами та викликав швидку.

Під‘їжджаючи працівники швидкої зателефонували до чоловіка, який викликав медиків, щоб уточнити адресу. Він повідомив, що його дружина без ознак життя. Більше не потребує допомоги.

Медики всеодно приїхали за вказаною адресою. На вулиці, біля будинку, побачили сліди крові. Чоловік переніс травмовану жінку в будинок.

Пацієнтка була без свідомості. Повна відсутність діяльності серця. Кровотеча розпочалася внаслідок пошкодження розширених варикозних вен.

Попередній діагноз: клінічна смерть.

Бригада швидкої провела комплекс реанімаційних заходів пацієнтці. Завдяки оперативним та злагодженим діям нашим медикам екстренки вдалося повернути до життя жінку.

Пацієнтку негайно транспортували до Корецької центральної районної лікарні.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: