Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Майстриня з Рівненщини вишила ікону, щоб допомогти ЗСУ

Майстриня з Рівненщини Надія Кравчук вишила ікону під назвою "Молюся за перемогу України". Свою роботу 64-річна жінка планує продати, щоб допомогти українським військовим. Над полотном із зображенням Богородиці майстриня працювала три місяці. Вона розповіла Суспільному, що хоче завдяки власному рукоділлю допомагати ЗСУ.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Надія Кравчук з села Колоденки Рівненського району почала вишивати ікону з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Жінка працювала над картиною упродовж трьох місяців, та вирішила продати її, щоб перерахувати гроші на ЗСУ.

"Як почалась війна і я почала її вишивати. Тривога – невістка та внучка біжать вниз. А баба сидить, вишиває. «Коли ви будете спати?», — запитують. А я кажу: «Вишию ікону, і як вишию, то закінчиться війна». Вони до мене кажуть: «То вишивайте, не спіть»", — розповідає майстриня.

Вишита на іконі Богородиця, яка схиляє голову у молитві, символізує берегиню українського війська, розповідає жінка.

Надія Кравчук поки не знає, за скільки та у який спосіб продаватиме ікону. Майстриня покладається на розуміння людей, які купуватимуть картину.

"Звичайно хотілося б чим дорожче продати, тим краще перерахувати на ЗСУ було б", — говорить жінка.

Також Надія Петрівна шиє сорочки-обереги для рідних та в'яже шкарпетки для воїнів.

"Купила 10 мотків ниток. Вив'язала ще собі жилетку, але так ні разу її й не одягнула. Багато у мене родичів у ЗСУ і я вирішила всім зв'язати шкарпетки. Я розпустила ту жилетку, розпустила светр, розпустила інший светр. Шкарпеток з 30 вив'язала", — розповідає пані Надія.

У майстрині ще не було власної виставки вишитих картин та немає знайомих, які допомогли б організувати аукціон. Тому пані Надія просить охочих придбати картину зателефонувати їй особисто за номером — 067 129 2969.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: