Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Лютий рік війни" - напередодні річниці повномасштабного вторгнення у Рівному відбулося відкриття фотовиставки

Рятувальники Рівненщини взяли участь у відкритті фотовиставки «Лютий рік війни» на якій представлені світлини бійців ЗСУ та ДСНС

Лютий рік війни…

Саме з такою назвою учора, 24 лютого в Рівному відкрилася спільна виставку фотохудожників з різних міст нашої країни та фотокореспондентів пресслужби ДСНС України в одному із найбільших ТРЦ обласного центру «HAPPY.MALL».

Там представлені світлини двох спрямувань - бійців ЗСУ та ДСНС.

Розв’язана рашистами повномасштабна війна поставила фотохудожників перед новими викликами. Культурний фронт став не менш важливим у нашій боротьбі в якій фотомитці є безпосередніми учасниками. За допомогою об’єктива, вони показують людям героїзм і трагедію цієї війни, наслідки і боротьбу українського народу та наших воїнів, злочини рашистів і впевненість українців у перемозі.

Роботу підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій представлено 18-ма світлинами, кадри яких належать об’єктивам й майстерній спостережливості фотографів пресслужби ДСНС.

Експозиція приурочена річниці боротьби українського народу проти військової агресії рф, присвячена героям без зброї, тим, хто першими вступає у двобій зі стихією, а з приходом війни – ще із наслідками, які вона принесла на нашу землю. На фото – кадри з ліквідації наслідків ракетних ударів та пожеж, проведення аварійно-рятувальних робіт та гуманітарного розмінування, робота кінологів та психологів Служби порятунку.

Куратором даного проєкту є відомий рівненський фотограф - Олександр Харват.

Автори кадрів: Павло Петров, Олена Долженко, Ігор Жолобок, Володимир Оглоблін, Микола Тимченко, які змогли так проникливо зловити усі миттєвості подій війни, закарбувавши у цих кадрах героїзм і звитягу наших воїнів та рятувальників.

Слава Україні! Разом переможемо!

#Рівне  #ЗСУ  #ГУ ДСНС  #виставка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: