Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Лебідь" та "Гоша" врятували "Батю" – рівненські тероборонівці винесли на собі пораненого воїна з-під обстрілу в Бахмуті

На цих світлинах - військовослужбовці Рівненської бригади тероборони із позивними "Лебідь" та "Гоша". Їх батальйон зараз перебуває під Бахмутом - на одній з найгарячіших ділянок фронту.

Під час мінометного обстрілу вони почули крик про допомогу і неподалік помітили пораненого військовослужбовця 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр" із позивним "Батя", – про це пишуть на фейсбук-сторінці Регіонального управління Сил територіальної оборони "Захід".

Самостійно йти він не міг, проте «Лебідь» та «Гоша» не розгубилися. Наклавши пораненому турнікети, вони понад кілометр несли його на собі під вогнем ворога. І таки винесли. Зараз "Батя" в безпеці в госпіталі, його життю нічого не загрожує.

"Лебідь" та "Гоша" неабияк зраділи, дізнавшись, що все було недарма і вони зуміли врятувати людину. Це стало можливим завдяки силі духу рівненських воїнів та отриманим знанням під час бойової підготовки. Бо ж вони не лише мали при собі укомплектовані аптечки, а ще й зуміли якісно надати першу медичну допомогу.

 

#війна  #ТрО  #Рівненщина  #допомога  #життя 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: