Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Квітка надії" розквітне, аби допомогти онкохворим рівнянам

За творчістю Квітки Цісик Міський Будинок Культури спільно з Рівненським обласним протипухлинним центром, ВГО "Афіна. Жінки проти раку" та за підтримки міського голови Володимира Хомка створюють благодійний арт-проект "Квітка надії", приурочений Всевітньому дню боротьби проти раку, аби довести, що озброївшись вірою, надією, підтримкою родини і фахівців можна і треба боротися та жити!
Подія відбудеться 4 лютого о 19:00 год. в Міському Будинку Культури. Cаме в цей день в МБК пройде концерт пам’яті Квітки Цісик. Кошти - 50 грн. - зібрані за вхід, підуть на лікування Аліни Полицяк-Демянчук, молодої мами чотирьох дітей і дружини військовослужбовця.

Нагадаємо, що у 1992 році лікарі повідомили Квітці про діагноз – рак молочної залози. Вони попередили, що проживе кілька місяців. Проте співачка у натхненній праці і любові до пісні прожила сім років. Померла Квітка Цісик, не доживши п’ять днів до свого 45-річчя. Від цієї ж недуги померли її мама та сестра. В Україні вже діє благодійний проект "Незабутня Квітка", присвячений співачці і покликаний допомагати у боротьбі з онкологічними хворобами.

Квітка Цісик побувала в Україні лише один раз. У 1983 році вона приїжджала із мамою у Львів, проте ця поїздка була напівтаємною, бо Радянський Союз не дуже толерував такі приїзди гостей із "капіталістичних ворожих країн". Небажаною гостею Квітка в СРСР могла бути ще й через те, що виконувала на концертах пісні УПА та січових стрільців. Після проголошення Україною незалежності Цісик планувала приїхати з концертом, втім, хвороба завадила здійснити його.

Нині в Україні пісні Квітка Цісик стали відомими. Популяризує її творчість і переможниця "Голосу країни - 9" Оксана Муха. Ім’я Квітки Цісик також стало символом боротьби із жіночою онкологією.

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: