Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Колишнього рівненського бізнесмена поховали в Африці

Валерій Коротков був чи не першим багатим бізнесменом у Рівному, який запам’ятався в основному тим, що упродовж 1993 року щедро фінансував футбольну команду «Верес». А ще він не пройшов у депутати Верховної Ради на виборах у березні 1994-го. Потім його прізвище згадували лише з нагоди чергової кримінальної справи за звинуваченням у шахрайстві, які час від часу заводили й закривали.

Повідомили у Рівне Вечірнє.

У публічному просторі Валерій Коротков з того часу практично не з’являвся. Аж поки не надійшла звістка про його смерть, яку повідомив депутат Рівненської районної ради Павло Дутко:

— Це сталося ще у вересні. Наскільки я знаю, родичі Короткова знали про його смерть, але нікому про це не говорили. Їм запропонували забрати тіло померлого до України, але вони відмовились платити за це 20 тисяч доларів. Пізніше місцева влада прислала родичам Короткова фото із кладовища у Гвінеї, де його поховали.

Кажуть, що Коротков поїхав до Африки на пошуки дорогоцінного каміння. Зокрема, діамантів. Сталося це після того, коли він «погорів» із видобутком бурштину і поїхав за кордон, щоб повертати борги. Смерть Короткова уже обросла домислами. Одні говорять, що він помер від невідомої хвороби. Другі — що його вбили у готелі, щоб відібрати гроші. Треті ж переконують, що Коротков інсценував свою смерть, бо мав дуже багато боргів.

На минулорічних місцевих виборах Валерій Коротков несподівано виставив свою кандидатуру на посаду міського голови Рівного і отримав найнижчий серед усіх кандидатів результат — 228 голосів.

 

#Коротков  #смерть 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: