Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Хто змагається за керівництво медициною на Рівненщині?

Як повідомляє сайт "Рівне 1", Рівненська ОДА оголосила конкурс на посаду начальника управління охорони здоров’я одразу після звільнення з посади Юрія Осіпчука.

Конкурс відбувається сьогодні і складається він із трьох етапів: електронне тестування, ситуативні завдання і співбесіда. Наразі на посаду є троє предендентів, які незабаром пройдуть співбесіду із головою РОДА Віталієм Ковалем.

Олег Вівсянник. 43 роки. Одружений. має 2 дітей.Вища медична освіта та освіта за фахом “державне управління”. Працював лікарем хірургом, лікарем ультра діагностом, завідувачем відділенням паліативної допомоги. В медицині з 1992 року. Викладав хірургію і згодом отримавши перемогу в конкурсі став заступником Юрія Осіпчука. Відданий чиновник і права рука екс керівника.
Балотувався у 2010 році від партії УДАР до Рівнеоблради, однак не пройшов. Дружина була приватним підприємцем. Згодом діяльність припинила і працює в Рівненській обласній клінічній лікарні.

Владислав Сухляк. 36 років. Одружений. має 2 дітей.Вища медична освіта. Також освіта за фахом “державне управління” та юридична освіта. з 2007 року працював лікарем стоматологом. Згодом працював в управлінні охорони здоров’я начальником інформаційно аналітичного центру. з 2012 лікар інспектор з медичного забезпечення в структурі МВС, а згодом помічник начальника з медичного забезпечення. З 2013 року головний лікар Здолбунівської ЦРЛ. Депутат Рівнеоблради. Безпартійний. Дружина головний лікар Рівненської обласної стомат. поліклініки.

Юрій Білик. 41 рік. Одружений. Має 2 дітей.Вища медична освіта та вища з менеджемнту й управління. З 2004 року є лікарем хірургом урологом. Працював заступником головного лікаря комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня». З 2018 року працює заступником головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктора Поліщука. Депутат Рівнеоблради від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: