Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Хто будуватиме новий 50-метровий басейн у Рівному

Учора, відбувся аукціон на вибір виконавця робіт з Реконструкції будівлі СДЮСШОР № 2 (новий 50-метровий басейн на Коновальця). Виграло ПП “Модена” з пропозицією трішки менше ніж 190,5 млн.грн. Після певних формальностей, скоріше за все, з фірмою підпишуть договір.

За інформацією «Рівненських новин».

Їх “конкурентом” було ТОВ “ІБК Промжитлобуд”, фірми майже не конкурували, скоріше для вигляду один раз знизивши початкові пропозиції на мінімальний крок у 0,5%.

Подібний сценарій був і на тендері по будівництву хірургічного корпусу, що відбувся нещодавно.
Схоже у рівненських посадовців нові фаворити. ПП “Модена”, заснована більше 20 років тому, згідно з реєстром, власником є Олександр Анатолійович Кучерук.

На тендерах фірма працює давно, активно, в різних куточках України. Але замовлення на суми понад 100 млн.грн почала брати вперше.

Якщо додати басейн та хірургічний корпус, то обидва об’єкти вартуватимуть близько 474 млн.грн. Обидва мають бути здані до кінця наступного 2023 року.

П.с. Щоправда по тендеру на хірургічний корпус обллікарні держаудитори виявили певні порушення при проведенні тендеру, і тепер його скасують і, скоріше за все, оголосять по-новому.

Про це повідомляє ініціатива “За чесний тендер”.

#будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: