Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Калінінградська область історично належить Польщі, – генерал Скшипчак

Колишній командувач сухопутних військ Польщі каже, що історично регіон ніколи не був російським. Деякі жителі країни погодилися з ним, адже "з російськими бандитами треба розмовляти мовою бандитів".

Росія окупувала Калінінградську область з 1945 року, і Варшава має право претендувати на неї. Про це сказав колишній командувач сухопутних військ Польщі Вальдемар Скшипчак, його коментар опублікувало польське видання Do Rzeczy.

"Ця область ніколи не була російською, а історично належала Пруссії та Польщі. Тепер про неї варто було б говорити як про відвойовані землі. Калінінградська область, на мою думку, це частина Польщі", — заявив військовий.

Скшипчак додав, що Калінінградська область "не має військового значення", оскільки частина російської армії з регіону вже воює в Україні.

NaTemat пише, що читачі неоднозначно сприйняли висловлювання Скшипчака. Хтось дорікнув йому через нагнітання напруженості, інші погодилися з ним. Згадавши розв'язання війни в Україні, вони сказали, що "з бандитами треба розмовляти мовою бандитів".

#Польща  #Калінінград 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: