Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Кафедри Луганського медуніверситету працюватимуть на базі обласних медпідприємств

 

Луганський державний медичний університет переїхав до Рівного після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Упродовж року Рівненська обласна рада сприяє закладу вищої освіти облаштуватися у новому місті, повідомляє пресслужба обласної ради.

Сім медичних підприємств області надали університету частину своїх приміщень для проведення навчання та клінічної практики. На час воєнного стану і ще півроку після його завершення університет перебуватиме там на пільгових умовах.

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків  під головуванням Ігоря Ясенюка депутати вчергове розглянули питання щодо встановлення орендної плати  в розмірі 1 грн на рік Луганському державному медичному університету за оренду приміщень у двох обласних медичних підприємствах для розміщення кафедр.

Так, у Рівненській обласній дитячій лікарні університет орендуватиме 53,2 кв.м площ в стаціонарному корпусі. Ще 47,4 кв.м візьме в оренду в Рівненському обласному шкірно-венерологічному диспансері на вул. Свободи у Рівному.

Депутати проголосували за відповідні проєкти рішень, тим самим підтримавши релокований заклад освіти.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: