Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Із кором наввипередки?

Якими гарячими не були б суперечки прихильників і противників вакцинації, минулорічний наступ кору на українців, що забрав не одне життя, доводить, що не треба нехтувати цією небезпечною хворобою. Тож варто добре подумати, перш ніж відмовлятися від вакцинації.

Тим більше, що Міністерство охорони здоров’я розподілило вакцину для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Рівненщина отримає 36 200 доз препарату - про це повідомили в управлінні охорони здоров'я Рівненської ОДА.

Вакцини були закуплені за кошти державного бюджету. Імунобіологічний препарат «Пріорикс» бельгійського виробництва GSK (GlaxoSmithKline)  перекваліфікований ВООЗ. Ця процедура передбачає, що вакцина відповідає найвищим європейським оцінкам якості.

Щеплення можна отримати безоплатно у державних закладах охорони здоров’я або приватних клініках, які уклали договір з Національною службою здоров’я України. Безоплатно вакцинуватися можуть усі діти, а також дорослі, які не хворіли на кір і не мають підтверджених даних про щеплення від кору.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: