Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ініціативність молоді як прагнення розвитку колективу Рівненської АЕС

На РАЕС із 2017 року за ініціативою генерального директора Павла Павлишина реалізується проєкт спеціальної підготовки кадрового резерву. В активній фазі на різних етапах підготовки перебуває три групи спеціалістів – 30 молодих фахівців. Наразі формується склад п’ятої групи.

Днями генеральний директор зустрівся з учасниками проєкту для чергового підбиття підсумків. Варто зазначити, що кандидати на керівні посади пройшли відповідне навчання з проєктного менеджменту, лідерства, управління персоналом, самопрезентації тощо, також брали участь у семінарах, конференціях, нарадах, ознайомлювали з роботою своїх підрозділів інших учасників, презентували та захистили власні проєкти, більшість з яких й реалізували. Саме з’ясуванню стану впровадження проєктів і була присвячена зустріч. Заслухавши доповіді всіх учасників, Павло Павлишин підкреслив, що більшість проєктів має хорошу динаміку, а значна їхня частина реалізована на 80-90%.

«Загалом, проєкт підготовки кадрового спецрезерву є позитивним. Ми не ставили за мету підготовку саме керівників, перш за все ми створювали підґрунтя для мотивації молодих працівників. Дехто з «резервістів» перейшов на інші посади, змінив вид діяльності – участь у проєкті сприяла кращому розумінню самих себе та більш повній самореалізації. Проте кількість нових призначень саме з груп спецрезерву сьогодні є значною, тобто проєкт усе ж мав поштовх. Хочу підкреслити, що ними самими відразу була поставлена висока планка, тобто до реалізації взято серйозні проєкти як за масштабом, так і за вартістю. Ці проєкти не завжди грандіозні, але сприяють успішності всього колективу електростанції. Також ми спробували практику командної роботи – коли проєкт виконувався групою учасників. Для мене ключовим питанням є ініціативність молоді, її бачення та прагнення розвитку колективу, усього підприємства», - прокоментував Павло Павлишин.

Як зазначив під час зустрічі заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, одним з напрямів кадрової політики є популяризація атомної енергетики та професії атомника, відтак виступи учасників груп спецрезерву з профорієнтаційною метою перед молоддю та студентами закладів вищої освіти допоможуть зацікавити аудиторію перспективністю нашої галузі.

«У квітні планується проведення молодіжного форуму для студентів неядерних спеціальностей закладів вищої освіти західного регіону, суть якого полягає в ознайомленні з атомною електростанцією, її технологією. І підтримка з боку представників груп спецрезерву буде дуже суттєвою як в контексті пропозицій, так і допомоги щодо лекцій та проведення екскурсій», – поділився Ігор Вітковський.

Як підсумував заступник генерального директора з персоналу, навчання не завершено, лише окреслено напрями розвитку як для самореалізації, так і для потреб підприємства.

Довідково: Мета системи підготовки кадрового резерву керівників – розвиток і поглиблення управлінських компетентностей активних спеціалістів та підготовка управлінців середньої та вищої ланки, які будуть здатні очолити підрозділи та окремі напрями діяльності електростанції. У 2018-му створено першу групу спеціального резерву керівників різних ланок управління структурних підрозділів.

РАЕС


 

#РАЕС 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: