Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

І талановиті люди, і дружна клеванська громада збирали благодійну допомогу для хворих діток

У неділю в Клевані відбувся благодійний концерт «Подаруй дитині життя».
Однією з учасниць цього дійства була дивовижна переможниця у боротьбі із важкою недугою Сніжана Васільєва.

У концерті також взяли участь учні та викладачі Клеванської музичної школи під керівництвом Олександра Кравця, вокальний ансамбль Клеванської спеціалізованої школи для дітей з вадами зору «Квіти України», фольклорний ансамбль «Джерельце», вихованці школи спортивно-бального танцю «SoDanse», хор духовної пісні та багато інших талановитих клеванців і гостей, котрі збирали кошти для важкохворих діток.

Крім концерту в будинку культури відбувався і благодійний ярмарок, де майстрині випічки демонстрували не менш вражаючи таланти, аніж їхні земляки на сцені. Долучилися до благородної справи і студенти Клеванського професійного ліцею, і вчителі та учні клеванських шкіл.

Ведучим заходу був ще один переможець важкої хвороби - Антон Гарбар. Гості з Рівного - лікарняні клоуни «Червоні носи» також, як завжди, не залишилися осторонь важливої справи.

Усі кошти – а це 27832 гривні, зібрані в скриньки, а також 20000 гривень від Клеванської ОТГ були передані у благодійний фонд «Скарбниця Надії».

Клеванська громада яскраво і щиро підтвердила, що громада, то велика сила! Це той випадок, коли на згуртованих і добрих людей варто рівнятися і брати приклад. Бо вони не тільки рятують чиїсь життя, а й власним прикладом вчать юних клеванців суспільній відповідальності, людяності та добру.

 

#благодійність  #ОТГ  #Клевань 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: