Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Гвардія наступу: на Рівненщині стартував набір добровольців

На Рівненщині стартував набір добровольців до Гвардії наступу. Про це 3 лютого розповів начальник ОВА Віталій Коваль. Міністерство внутрішніх справ України планує сформувати вісім додаткових бригад на базах Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Кістяк Гвардії наступу складатиметься з офіцерів та солдатів, які мають бойовий досвід, а доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, зазначив Коваль.

"Час рішучих дій і переходу до наступу. Оголошуємо формування додаткових восьми бригад Гвардії наступу. Мета — остаточно звільнити всю територію України від російських загарбників", — додав він.

Вступити до лав Національної гвардії, Національної поліції чи Державної прикордонної служби можна у місцевих ЦНАПах, де добровольцям пропонуватимуть вісім бригад на вибір. На Рівненщині це можна зробити у п’яти центрах надання адміністративних послуг:

  •     м-н Просвіти, 2, м. Рівне;
  •     вул. Соборна, 195 м. Рівне;
  •     м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш;
  •     вул. Замкова, 4, м. Дубно;
  •     вул. Демократична, 46, м. Сарни.

"Наголошую, це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які за власним бажанням записуються до тих бригад, що підходять їм за ідеологією та цінностями", — зазначив начальник ОВА.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: