Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Голова Рівненської облради насварив виконуючого обов`язки керівника водоканалу за освячення води священиком УПЦ МП

 Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш терміново викликав на розмову виконуючого обов'язки керівника РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал Андрія Грухаля.

Приводом став інцидент на Горбаківському водозаборі, де 19 січня воду в резервуарах на насосних станціях освятив протоієрей Михаїл Петров, представник Гощанського благочиння московського патріархату.

- Це дикість і безглуздя! У час, коли ми боремося з російськими терористами на фронті і усіх можливих політичних майданчиках, стається оця провокація!, - зазначив Андрій Карауш. - Цинізм!!! Церква, яка благословляє росіян заливати кров’ю Україну однією рукою, другою святить тут воду?!! З приводу цього прикрого інциденту я уже провів дуже серйозну розмову з виконуючим обов’язки керівника “Рівнеоблводоканалу”. Він запевнив, що розбирається і невдовзі будуть прийняті кардинальні рішення щодо людей, які організували цю провокацію.

Керівник облводоканалу запевнив, що наразі встановлює винних у цьому інциденті. Також, за словами Андрія Карауша, незабаром «будуть прийняті кардинальні рішення щодо цієї провокації».

Зазначимо, що на сторінці облводоканалу вже немає допису про освячення води священиком Михаїлом Петровим, однак народна депутатка Соломія Бобровська публікувала скріншот.

«На Водохреще у кранах рівнян тече освячена вода. Починаючи з 2008 року традиційно освячують воду в резервуарах та насосних станціях», – йшлось у дописі, до якого додали фото священика Михаїла Петрова.

 

Рівненська обласна рада


 

#провокація  #УПЦ  #МП 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: