Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Голова Рівненської обласної ради зустрівся з учасниками Кyiv-Mohyla Business School

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук разом з директором  Агенції регіонального розвитку, депутатом облради Олександром Процюком поспілкувалися з учасниками Кyiv-Mohyla Business School [kmbs].

 Це молоді люди, які вже досягли успіху в різних бізнесових сферах та громадській роботі, при цьому прагнуть розвиватися та розширювати свої професійні знання.

Напередодні вони побували у Житомирі. Мета ж візиту на Рівненщину – дізнатися про економічний потенціал Рівного та області, та чим ми можемо бути цікаві бізнесу.  

Передусім, озвучили логістичні переваги Рівненщини, розповіли про інвестиційні проєкти, які вже реалізовуємо, і які запрацюють найближчим часом.

Презентували бюджетоутворюючі підприємства, які також є найбільшими експортерами.  

Окремо зупинилися на креативних індустріях та перспективах ІT-галузі, адже у Рівному успішно працює та розвивається одна з п’яти найбільших компаній України, які розробляють комп’ютерні ігри.

Говорили і про потенціал Рівненщини туристичної, а також ті місця, які можуть стати візитівкою нашого граю, і цим самим зацікавити інвесторів.  

Гості задавали питання про обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Рівне», зокрема, які перспективи Рівненщини на ринку авіаперевезень.

- Міжнародний аеропорт Рівного – це наша перевага, яка поки що є проблемою. Однак ми постійно розглядаємо варіанти, як реанімувати це підприємство. Вивчали варіанти концесії, державно-приватного партнерства. Наразі наш аеропорт увійшов до державної цільової програми розвитку аеропортів, яка передбачає його масштабну реконструкцію. Зі свого боку, обласна рада вже виділила кошти на розробку проєктно-кошторисної документації відповідних робіт. Тепер чекаємо, що і уряд стримає обіцянку і виділить цього року обіцяні понад 70 млн.грн. на відновлення летовища, - зауважив Сергій Кондрачук.

 

Загалом години спілкування виявилося замало, щоби відповісти на всі запитання, які цікавили представників бізнесу.

У планах візиту – відвідати деякі місцеві підприємства та місто Острог. Зокрема, учасники Кyiv-Mohyla Business School [kmbs] побувають в НУ «Острозька академія».

Також Олександр Процюк презентує діяльність Агенції регіонального розвитку, одним з напрямків роботи якої є залучення приватного капіталу в економіку Рівненщини.


Рівненська обласна рада

#агенція  #Кондрачук 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: