Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Голова обласної ради відвідав обласний ліцей

Голова обласної ради Сергій Кондрачук сьогодні відвідав черговий комунальний заклад  - Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради. Директор ліцею Наталія Сосюк провела екскурсію та розповіла, чим нині живе цей навчальний заклад.

Зараз у ліцеї навчається понад 600 учнів, загалом у колективі – 130 працівників.  Для вихованців  у закладі створено всі умови для отримання якісної освіти та комфортного проживання у гуртожитках. Відтак тамтешні вихованці постійно здобувають перемоги на олімпіадах та змаганнях різних рівнів, продовжують навчання у найрейтинговіших вишах.

Під час зустрічі йшлося і про низку проблемних питань, які потребують вирішення. Серед нагальних потреб ліцею – завершення ремонту покрівлі одного з приміщень гуртожитку, адже розпочали його ще в 2012 році.

- Вкотре переконався, що нашим ліцеєм можна пишатися, і виховують там майбутню еліту України. Одразу впадає в око, наскільки комфортно почуваються вихованці і як їм подобається навчальний заклад, де вони здобувають освіту.  Тому керівництво ліцею та його колектив  – справжні молодці, - зазначив Сергій Кондрачук.

Рівненська обласна рада.

#Кондрачук  #ліцей 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: