Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Гігантський сом із Лютинська допоміг знайти товариша юності

Кілька тижнів тому фото гігантського сома, якого впіймали на Дубровиччині, стало чи не найбільш читабельною новиною в мережі Інтернет та  Фейсбуці. Опублікував світлину з велетнем, якого зловив його учень,  директор Лютинської ЗОШ Михайло Гриневич, а після цього з голови рибини зробив ще й мумію і віддав у шкільний музей. Та на цьому історія не завершилася - вона знайшла досить неочікуване продовження.

Завдяки появі публікації «Вістей Рівненщини» у Фейсбуці, із паном Михайлом зв’язався його товариш юності Василь Тлумак (на фото), котрий нині проживає в Рівному і давно хотів відшукати Михайла Гриневича.

 

 У 70-х роках минулого століття вони разом навчалися в одному з ПТУ Рівного. Пан Михайло ще закінчив ВНЗ і став директором школи на Дубровиччині, а пан Василь впродовж тривалого часу працював майстром виробничого навчання в ПТУ на вул. Млинівській у Рівному (нині Рівненській професійний ліцей), нині ж перебуває на заслуженому відпочинку. Хотите здорово развлечься за счет просмотра порно роликов? В наше время сделать это значительно проще, чем когда-то бы ни было еще. Просто в ваше свободное время нажмите здесь для перехода и просмотра видео крупным планом. Вам даже будет предоставлена возможность увидеть само начало страстного секса и его конец. Когда девушек трахают в разных позах, а потом на них и кончают.

Михайло Гриневич

Цікаво, що пан Михайло поділився фото з того часу, з якого видно, що тодішні студенти намагалися уподібнюватися до знаменитих виконавців з групи "Бітлз"

Приємно, що поважні чоловіки після великої перерви знову відновили спілкування.

Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: