Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Гарно виступили на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів представники Рівненщини

8 червня у Чорноморську на Одещині відбулася ІХ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів, участь у якій взяла команда нашої Рівненської області.

Джерело Гощанська селищна рада

У Спартакіаді прийняли участь 15 команд з усіх куточків України - від заходу до сходу. Кожна команда змагалася у 5 видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

До складу збірної команди депутатів Рівненської області входили заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, Гощанський селищний голова Панчук Микола, депутати Сарненської районної ради, Березнівської, Корецької, Сарненської міських рад, Рокитнівської та Соснівської селищних рад, Бабинської, Городоцької, Олександрійської, Вирівської та Немовицької сільських рад.

У змаганнях з шашок депутат Рокитнівської селищної ради Віктор Ражик виборов срібну нагороду серед чоловіків, а депутат Олександрійської сільської ради Світлана Чапля посіла п’яте місце серед жінок. У командному заліку у змаганнях з шашок команда Рівненської області виборола третє місце.

У змаганнях з шахів Гощанський селищний голова Панчук Микола виборов третє місце серед чоловіків, а депутат Корецької міської ради Світлана Виннічук посіла восьме місце серед жінок. У командному заліку у змаганнях з шахів команда Рівненської області виборола четверте місце.

У змаганнях з тенісу настільного депутат Сарненської районної ради Людмила Пишняк виборола четверте місце серед жінок, а депутат Немовицької сільської ради Богдан Литвак став п’ятим серед чоловіків. У командному заліку у змаганнях з тенісу настільного команда Рівненської області виборола шосте місце.

У змаганнях з волейболу та футзалу команда депутатів Рівненської області посіла відповідно 11 та 12 місце.

У загальнокомандному заліку за підсумками п’яти видів спорту наша команда набрала 323 залікових очки та посіла 8 місце серед 15 команд.

Вітаємо переможців та всіх активних учасників спартакіади.

Дякуємо Чорноморській міській раді та особисто Чорноморському міському голові Василю Гуляєву за якісно організовані на найвищому рівні спортивні змагання та привітну, гостинну атмосферу змагань!

#спартакіада 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: