Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фото дня з Лаври. Трагедія одіозного митрополита Павла

Настоятель Києво-Печерської лаври вперше за 28 років втратив доступ до головних храмів заповідника

У Києво-Печерській Лаврі, де відбувається перше різдвяне богослужіння ПЦУ,  зібралася велика черга на вхід. Серед людей було помічено скандально відомого намісника Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП (Пашу Мерседеса), проти якого було введено санкції РНБО. Відповідне фото опублікували в соцмережах.

Православні християни з самого ранку прийшли до Лаври, щоби послухати різдвяну службу від предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія.

Навколо Лаври та всередині неї чергує багато поліцейських, а перед входом встановлені рами з металошукачами. Люди біля входу чекають, доки пройдуть усі межі безпеки та зможуть потрапити всередину. У цій черзі було помічено скандально відомого Пашу Мерседеса.

Раніше намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло у різдвяній промові заявив, що предстоятель УПЦ/ПЦУ митрополит Епіфаній є бісом і самосвятом, а влада Україна пішла проти власних громадян і Христа, а втрата Московською церквою храмів Верхньої лаври трапилася через слабкість віри.  

 

#курйоз  #УПЦ  #МП 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: