Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Фальсифікований алкоголь викрили рівненські поліцейські напередодні новорічно-різдвяних свят

В Україні розпочинається тривалий період свят. Як уже здавна повелося, якою б не була погода, економічна ситуація в країні, рівень достатку її громадян - на столи із безліччю їжі й алкоголю не впливає нічого.

Важливо, аби застілля не мало негативних наслідків, і в першу чергу для власного організму. Тому варто ретельно тсавитися до вибору продуктів і алкогольних напоїв, яким збираєтеся смакувати самі і пригощати гостей.

Тож варто взяти до уваги, що вчора, 28 грудня, працівники Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Рівненській області спільно зі слідчими Рівненського відділу поліції викрили підпільні склади. 

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів, державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури правоохоронці виявили два підпільних складських приміщення, розташованих на вулиці Млинівська обласного центру. У складах з метою подальшого збуту зберігалася горілчана продукція, здебільшого українських товаровиробників, із підробленими акцизними марками.

Загальна кількість вилученої продукції становить 24 690 пляшок. Вартість вилученого встановлюється та вирішується питання про призначення експертиз.

Також правоохоронці з’ясовують походження фальсифікованого алкоголю та проводять заходи щодо встановлення усієї мережі збуту фальсифікованої підакцизної продукції та причетних до злочину осіб, повідомляє відділ комунікації поліції рівненської області.

#фальсифікат  #поліція  #Рівне 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: