Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Два заводи запустили виробництво буржуйок для ЗСУ

Виробники мінеральних добрив "Рівнеазот" (Рівненська область) та "Азот" (Черкаси), що входять до складу компанії Ostchem, запустили виробництво "буржуйок" для Збройних сил України.

Про це йдеться в повідомленні групи Group DF, передають Українські Новини.

"Два заводи Ostchem - ПрАТ "Рівнеазот" та Черкаський "Азот" - запустили виробництво буржуйок для ЗСУ. Печі працюють на дровах і можуть використовуватися як для обігріву бійців, так і для приготування військовими їжі у польових умовах", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, перша пілотна партія буржуйок вже передана до 126-ї бригади ТрО Одеси (веде бойові дії на Херсонському напрямку), до 54-ї моторизованої бригади ЗСУ та 59-ї мотопіхотної бригади ЗСУ.

"Зараз дуже важливо підтримати наших військових та допомогти їм у зимовий період, тому заводи Ostchem спрямовують значні ресурси в проект з виробництва буржуйок", - зазначив один з координаторів проекту, головний інженер "Рівнеазоту" Володимир Коваленко.

Як повідомляли Українськi Новини, співробітники Ostchem придбали для ЗСУ антидронну систему.

Холдинг Оstchem, що об'єднує підприємства азотної хімії Group DF, спеціалізується на виробництві азотних мінеральних добрив (аміак, карбамід, аміачна селітра, КАС), капролактаму, іонообмінних смол і іншої продукції.

До Оstchem входять такі підприємство з виробництва мінеральних добрив: "Азот" (Черкаси), "Концерн Стирол" (Горлівка, Донецька область), "Сєверодонецьке об'єднання Азот" (Сєверодонецьк, Луганська область), "Рівнеазот" (Рівне).

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи й Азії.

Засновник і власник Group DF - бізнесмен Дмитро Фірташ.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: