Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Добрі справи – до ювілею незалежності

Відтак  відзначення Дня Державного прапора України на майдані Незалежності райцентру доповнилось урочистостями з нагоди відкриття новозбудованих об‘єктів у Гощі, Симонові, Бочаниці, Дулібах.

 

На зібранні жителів селища і сіл району право урочисто внести Державний прапор нашої країни довірили кращим держслужбовцям Аллі Богачовій та Григорію Гапичу. Під звуки Гімну України синьо-жовте полотнище урочисто підняли депутати райради – заступник її голови Юрій Буркалець та перший заступник керівника РДА Сергій Марчук, який виконує обов’язки голови райдержадміністрації. Сергій Марчук від імені влади щиро привітав усіх зі святом, потім вручив паспорти 16-літнім громадянам і запросив присутніх на відкриття другої черги станції знезалізнення води, розташованої неподалік будівлі райдержадміністрації.

Біля входу у станцію відбувся святковий мітинг.  Перша черга цього об‘єкта стала до ладу ще в 2007 році, однак для досягнення високих стандартів питної води потрібно було впровадити нову, більш сучасну технологію її очищення. Нині це зроблено фахівцями підприємства „Рівнеоблводоканал” за допомогою вчених кафедри водопостачання НУВГП та за активної підтримки місцевої влади.  Як вводитиметься в дію нове обладнання,  інформував заступник директора КП „Рівнеоблводоканал” Юрій  Мартинов. До двох тижнів триватимуть пусконаладочні роботи, буде реконструйована перша черга станції, після чого обидві черги запрацюють у заданому режимі. Завідуючий кафедрою водопостачання НУВГП  Валерій Орлов запевнив у технологічній надійності, ефективності комплесу механізмів та фільтрів другої черги об’єкта, а відтак скоро жителі Гощі матимуть вдосталь високоякісної води. Наукові розробки вчених університету дозволяють набагато дешевше зарубіжних аналогів впроваджувати передові технології в практику, і добре, що Гощанська районна влада, виробничники використовують це для поліпшення здоров‘я людей.

Опісля керівник району та фахівці з водопостачання прибули в Симонів відкривати нову фільтраційну установку, третю і останню в одному з найбільших сіл краю. Місцевий сільский голова Ростислав Жовнір від імені жителів щиро подякував науковцям та працівникам „Рівнеоблводоканалу” за кропітку дружну співпрацю у забезпеченні людей чистою хорошою водою. Адже коли два роки тому передавали сільську мережу у відання водоканалу, ситуація була вкрай складною, зокрема вода зовсім не відповідала встановленим нормам якості. За словами Юрія Мартинова, саме завдяки наполегливісті сільського голови, підтримці районної влади відбулося спорудження башт із фільтраційними установками спочатку у сусідній Франівці, потім біля Симонівської середньої школи, а нині на околиці села. До кінця 2011 року такі ж роботи виконають спеціалісти  КП „Рівнеоблводоканал” в селі Терентіїв та в Городищі Рівненського району.

За кошти субвенцій з Держбюджету на території зони спостереження Хмельницької АЕС капітально відремонтована дорога з Бочаниці в Дуліби, яку теж урочисто відкрили того дня.

Представники громад обох сіл зустріли керівника районної влади, будівельників із пишними короваями. Бочаницький сілький голова Олег Куліковський висловив велику вдячність почесним гостям за капітально оновлені шляхи між селами та на вулиці Клімчука. Таку ж теплу й радісну зустріч Сергію Марчуку підготували й дулібці на чолі з сільским головою Лесею Мирончук. Спорудження дороги планувалося ще в 1992 році, тоді ж зробили документацію на будівництво. І дорослі, і особливо діти чимало натерпілись, бо у справах, до школи в Бочаницю щодня, в будь-яку погоду, ходили по грунтовому з численними баюрами шляху. І ось до ювілею України завершилось будівництво, сприйняте місцевими жителями як ще одне велике свято. На мітингах учасники заходу перерізали стрічки, ділились думками щодо розвитку, благоустрою тут і в усьому краї. Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що влада постійно працює над тим, аби до кожного без виключення населеного пункту вела добротна дорога, в перспективі й асвальтівка, успішно виконували заходи обласної програми “2011 - рік сільських доріг”.

• Анатолій Кардаш

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: